Her Lezzetin Bir Ustası Var

Gerçekleştirmekte olduğumuz SAKLI LEZZETLERİMİZ Projemizde, yöre mutfaklarından çıkamamış olan menülerin Türk ve dünya mutfaklarına kazandırılması amacıyla bir dizi organizasyon yapmaktayız.

Türkiye'nin 81 ili, 919 ilçesi ve 50 bin civarında köy ve mahallesini kapsayan SAKLI LEZZETLERİMİZ Projemiz kendi rotasında ilerlerken, HER LEZZETİN BİR USTASI VAR projemizle, lezzet ustalarımıza, mutfak şeflerimize, gıda sektörüne zenginlik katacak farklı lezzetler üretebilenlere dönüyor ve bireysel olarak kendi tadlarını tanıtabilme imkanını sağlıyoruz.

Türk mutfağına dünya mutfakları arasında saygınlık kazandıran lezzet ustalarımızı hatırlayarak açıklamamıza devam ediyoruz. Amacımız, halen lezzetlerini sunmaya devam eden ustalarımızın, özel tadlarının dünya menülerinde yer almasını sağlamak ve kendi markalarını oluşturabilmeleri için katkıda bulunmak.

Aynı malzeme ile aynı menüyü hazırlayan iki usta arasında bile hazırlanış  şekline göre farklı lezzetler ortaya çıktığının bilincindeyiz. Düşüncemiz lezzet ustalarını yarıştırmak değil, bu projede kendi buluşu olan lezzeti, kendi adına markalaştırarak Türk ve dünya mutfaklarına kazandırmak isteyen lezzet ustaları ile yol almak.

Yaptığımız çalışmada birinci hedefimiz, üreteceği menüyü o lezzet ustası adına markalaştırmak ve sonrasında tescillenen menüden sürekli gelir getirecek alternatifleri sunmak.

Siz de lezzet ustası iseniz ve HER LEZZETİN BİR USTASI VAR Projesine katılmak ve menünüzle bir marka olmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçerek proje detayları hakkında geniş bilgi alarak rezervasyonunuzu gerçekleştirin.

Her lezzetin ustasıyla, lezzetli günlerde buluşmak dileğiyle.

Detaylı bilgi ve başvuru için;

BİZZZ MEDİA GROUP
Türkan Üldes
Proje Koordinatörü
0542 411 62 31

turkan@bizzzmedia.com

www.bizzzmedia.com

Saklı Lezzetlerimiz BİZZZ MEDİA GROUP Projesidir.