Türkiye Orman Olsun

 "HER FİDANIN BİR SPONSORU OLURSA, HER FİRMANIN BİR AĞACI OLUR" PROJESİ

Proje Başlığı

Her Fidanın Bir Sponsoru Olursa, Her Firmanın Bir Ağacı Olur.

Proje Yürütücüsü

Bizzz Media Group

Proje Konusu

 Çevre bilincini geliştirmek ve ağaç dikimi kampanyalarına katkı sunmak amacıyla firmaların desteğiyle ağaçlandırma çalışmaları gerçekleştirmek.

Projenin Amacı ve Önemi

"Her Fidanın Bir Sponsoru Olursa, Her Firmanın Bir Ağacı Olur" projesi ile marka firmaların desteği sağlanarak ağaç dikme kampanyaları başlatıp, her firma adına bir fidan (sembolik) dikilmesini sağlamayıamaçlıyoruz.

Hatıra Ormanı projesi kapsamında firmaların katılımıyla, her firma adına bir fidan (sembolik) dikilmesine öncülük etmek istiyoruz. 

Marka Firmalar Hatıra Ormanı adı altında ilk örneğini gerçekleştireceğimiz çalışmayı Türkiye'nin tümşehirlerinde geliştirmeyi hedefliyoruz.

Her Fidanın Bir Sponsoru Olursa, Her Firmanın Bir Ağacı Olur projesinde sponsor firmalarla proje maliyetleri karşılanacaktır.

Projenin Süreci

Ege ve Akdeniz bölgelerinde 2019 yılında 2019 firma ile 2019 ağaç dikmeyi planlıyoruz. (Her firma için birden fazla ağaç dikimi hedeflenmektedir. 2019 sayısı semboliktir.) "Her Fidanın Bir Sponsoru Olursa, Her Firmanın Bir Ağacı Olur" kampanyası sürdürülebilir bir proje olması özelliğini taşımaktadır.

Destek İstenen Kurumlar

 Çevre kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, marka firmalar.

Detaylı bilgi ve başvuru için;

BİZZZ MEDİA GROUP
Türkan Üldes
Proje Koordinatörü
0542 411 62 31

turkan@bizzzmedia.com
www.bizzzmedia.com